Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünlerimiz      Yardım      İletişim
YARDIM
 

S)Teslimat süresi nedir?  

C)Siparişiniz sonrası ürünler 5 ila 7 gün arasında hazır hale getirilmekte ve kargo çıkışı yapılmaktadır.Daha erken teslimat isteyen müşterilerilerimizin sipariş öncesi bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

S)Hangi kargo firması ile çlışmaktasınız? 

C)Yurt içi gönderiler YURT İÇİ KARGO ile gerçekleşmekte

S)Kapıda ödeme var mı? 

C)Nakışsız ürünlerde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Nakışlı ürünler kişiye özel olacağı için kapıda ödeme seçeneği bulunmamakta.

S)Değişim ve iade hakkında bilgi alabilir miyim? 

C)Üründe veya nakışta bir hata veya defo söz konusu olduğunda  koşulsuz değişim veya iade yapabilirsiniz.Nakışlı ürünlerde beden olmadığında veya ürün beğenilmediğinde değişim veya iade bulunmamakta.Ayrıntılı bilgi için sitemizden mesafeli satış sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

S)Kargo öncesi ürünün görselini görebilir miyim?

C)Whatsapp destek ve sipariş hattımızdan sipariş sonrası bize ulaştığınızda kargo öncesi ürünün bitmiş halinin görselini sizle paylaşabilmekteyiz.

S)Hediye olarak alacağım ölçü alamıyorum tavsiyeniz nedir? 

C)Ölçü alınamadığı durumlarda tahmin edilen bedenden bir beden büyük sipariş verilmesi ve ürünün kesiminin( slim fit/regular fit) kontrol edilmesini tavsiye etmekteyiz.

S)Özel dikim yapılabiliyor mu? 

C)Maaleef kalıplarımız standart özel dikim yapılamamakta.

S)Fiyat bilgisine nasıl ulaşabilirim? C)www.nakkasshirts.com sitemizden güncel fiyat ve modellere ulaşabilirsiniz.

S)Hediye alacağım için hediye edeceğim kişiye fatura veya fiyat bilgisi ulaşsın istemiyorum bu durumu nasıl çözebiliriz? 

C)Site siparişlerinde fatura maiile gelsin seçeneğini seçtiğinizde karşı tarafa fatura veya fiyat bilgisi gönderilmemekte.